Obsah fóra Fordever.cz Forum Fordever.cz Forum
Modří už vědí... a pro ty ostatní - jezdí vaše vozidlo dle TP na naturál? Ano? Takže nashledanou....

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Hl. brzdový válec- kterej vývod jde na zadek?

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fordever.cz Forum -> Taunus/Cortina 1970-1982
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honza Drapalík

PříspěvekZaslal: 12. červen 2014 7:08    Předmět: Hl. brzdový válec- kterej vývod jde na zadek? Citovat

Kuci, menim svůj válec v knudsenovi co ma dva vyvody za válec asi z novějšího co ma tři vývody. klasika dva do boku a vepředu jeden dolu hned pod tím prvním. kterej vývod jde na zadek....? ten co vede dolu?
Ten starej válec mel ty dva vývody do ty rozvodky s policajtem a potom z ni teprve šly tři trubky. takže to z toho nevyctu.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Venca
Do not mess with Consul Master!

PříspěvekZaslal: 12. červen 2014 9:54    Předmět: Citovat

Přední dva vývody jsou k předním kolům - pravé a levé přední, na zadní kola by měl být ten zadni vývod, ten co je sám.

Starší typy měly na přední kola pouze jeden vývod a pak dole na podběhu byla kostka s rozdvojením pro každé přední kolo nebo pak později rozdělovač tlaku (jak říkáš policajt), kde se to také rozdělilo. Poslední typy tuto kostku/rozdělovač němely a přímo od válce byly dvě větve trubiček pro každé přední kolo zvlášť.

Já jsem to udělal tak, že jsem rozdělovač zachoval, od válce jsem vedl pouze jedno potrubí do rozdělovače a tu druhou díru pro přední kola (tu ze spoda) na válci jsem zaslepil kónickou záslepkou (prodávají se).
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Knudsen1971
fordever team

PříspěvekZaslal: 12. červen 2014 12:43    Předmět: Citovat

je to jak pise Venca, zadni okruh je ten solo vystup bliz k posilovaci.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fordever.cz Forum -> Taunus/Cortina 1970-1982 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: