Obsah fóra Fordever.cz Forum Fordever.cz Forum
Modří už vědí... a pro ty ostatní - jezdí vaše vozidlo dle TP na naturál? Ano? Takže nashledanou....

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ford Consul Capri

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fordever.cz Forum -> další
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
angličák

PříspěvekZaslal: 19. březen 2006 9:54    Předmět: Ford Consul Capri Citovat

Kterak domrdat krásné auto
http://www.street-dogs.org/vase_auta/skritek/skritek2.htm

A komentář majitele v reakci na můj dotaz proč to tak zkur*il:

Zaslal: 19 březen 2006, 08:48:27 Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

Jeho odpověď:
Co se capri tyce tak je temer 85% exterieru zachovano zmenu doznal jen predek od svetel dolu a lemy. co se tyce predku tak ten jsem zmenit chtel nebot se mi nelibyl co se tyce lemu ty jsem zmenit musel nebot jak jsem psal na nekolika strankach tak podlaha 99% podlahy je ze scorpia nabo doma vyrobena (cca 60%scorpio a 39% domaci vyroba ) a pouze 1% a to jestli je origo capri nebot to bylo tak schnile par fotek (
http://www.street-dogs.org/vase_auta/skritek/skritek2.htm ) ze to pro me bylo jednoduzsi, tim padem tam prisli i cele napravy ze scorpia a ty byli o 30cm sirsi nez na capri a i kdyz jsem tam dal kola z nejvetsim moznym ET 48 takze mezi tlumicem a kolem je cca 3-5mm tak kola stale lezli ven proto ty lemy. Snad co jeste nebude v orido tvarech ze po stranach budou nerezove vyfuky. A je celkem snadne si domyslet ze kdyz je tam podlaha ze scorpia tak je tam i motor 2,9l V6 a k nemu prevodovka 4x4 a protoze scorpia byli ve sve dobe nejluxusnejsi auta od znacky ford maji i celkem velkou vybavu na svou dobu takze jsem to tam napachal vse. Abych te jeste trosku popichnul nic ve zlem tak jsem to auto koupil za 4000kc a na normalnich papirech tedy ne na veteranskych. Jak jsem psal jsem prase a rozrezu kazde auto i tveho corsara bych rozrezal a trosku poladil ale uznavam ze i auto v origo stavu je pekny ale zrovna capri ani tvuj corsar se mi v origo stavu moc neliby ale takova AC cobra , cortina , hillman se mi docela origo libi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
bufan
ten, co za to může

PříspěvekZaslal: 19. březen 2006 13:43    Předmět: Citovat

paranoid
Knudsen1971
fordever team

PříspěvekZaslal: 20. březen 2006 9:00    Předmět: Citovat

Debata s autorem uprav probiha na tomto foru v sekci Capri. Zde bych doporucoval mu slusnou formou predat svuj nazor.
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fordever.cz Forum -> další Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: