Obsah fóra Fordever.cz Forum Fordever.cz Forum
Modří už vědí... a pro ty ostatní - jezdí vaše vozidlo dle TP na naturál? Ano? Takže nashledanou....

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Ford Taunus 2.3 GXL Fastback 1971

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fordever.cz Forum -> vaše auta
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondikk

PříspěvekZaslal: 8. červenec 2018 13:26    Předmět: Ford Taunus 2.3 GXL Fastback 1971 Citovat

Tak jsem si říkal, že bude lepší a přehlednější založit nové vlákno, protože se vlastně jedná o jiné auto. Je to GXL rok 1971.

Není kompletní, chyběla zadní náprava, motor, okna, přední sedačky, dveře a spousta dalších dílů. Naštěstí se mi ale už podařilo většinu dílů sehnat, včetně 2.3 motoru Twisted Evil
Koupí téhle kastle jsem si vytáhl velký trn z paty, jelikož to Lko, co mám je víc děravý, než celý. Navíc je to 1.3 a s mým záměrem dát do něj 2.3 V6 by byl problém dát to na veteránský čísla. Nechci nic šmelit.

Jinak garáž/pergola, kterou jsem stavěl je už v takovém stavu, že se v ní dá konečně dělat na autě, takže můžu začít. No bude to makačka Smile

Fotky ze dne koupě:
Byl to docela záhul naložit to na vozík bez zadní nápravy a přitom to neponičit big grin

Konečně doma:

Aktuální stav ke dni 8.7.2018:

Přední náprava, kterou bych tam chtěl dát:

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marchelo

PříspěvekZaslal: 9. červenec 2018 6:14    Předmět: Citovat

Sehnat kastli na kupído u nás v Čechách 😮; to je sakra štěstí tož gratuluji !!! 😉👍A navíc gxl na V6 tak to už neříkám nic teda ;boční lišty,chrom lemy ,zadní lišta jo a přístrojovka
i se střefovým panelem no ty brďo tak to se cení vnitřek (tapece,sedáky)jsou jinačí oproti Lku a hůř se shání ale jde to tak držím palce ať se vše daří a hlavně ať nedojdou síly a chuť byla by to škoda!!
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Fordever.cz Forum -> vaše auta Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: