Místo a datum konání: RS Meziříčko, 16.- 19.8.2018
Šéf srazu: 
Brouk
Realizační tým:
CI5 Praha za přispění FCB


Pro sezonu 2018 Fordever Club Brno předal opratě organizování srazu pražské formaci CI5, takže po dlouhých letech jsme si mohli užít srazu jako řadoví návštěvníci. Výjimkou byla pouze pomoc při sobotní vyjížďce, na které kluci z klubu připravili stanoviště s plněním úkolů pro posádky.

Máme rádi, když nám skalní účastníci srazů přijíždějí již ve čtvrtek, je dost času na poklábosení u piva. Takže i my jsme dorazili coby jedni z prvních hostů na plac ve čtvrtek v podvečer a pozdravili jsme se po roce s kamarády, co už se také nemohli dočkat srazu. Od pátku se kemp začal plnit a zaznamenali jsme první známky organizace. Užívali jsme si s dětmi dne a hezkého počasí a těšili se na sobotu.

Během soboty přijela spousta dalších aut a Meziříčko se hezky zaplnilo. S hlavním bodem programu, odpolední vyjížďkou jsme cé-í-pětce organizačně pomohli a vybudovali kontrolní stanoviště, na kterém posádky plnily zábavné úkoly. Házelo se šipkami, ve hře na slepou bábu bylo cílem po hmatu mezi angličáky vybrat jen Fordy, následovala úniková hra z potemnělého Transitu a na závěr byl jeden člen posádky vystaven zubní prohlídce. Paní doktorka Vendulka měl s sebou komplet vercajk a sestřička Viki podávala anestetikum v podobě kořalky. Dorazil také Taz, ale dlouho se nezdržel, volali mu z jachty, že je připraven odpolední drink.

Po návratu do kempu se ještě při západu slunce pořídila hromadná fotka na hřišti a následně začal večerní blok, který zaplnila reprodukovaná hudba a výčep.

 

Něděle nijak nevybočovala z normálu, snídaně, balení a tradá domů.

 

 

***    Takže Bróku, díky za organizaci srazu a za rok zdarec v Meziříčku, ve stejnou dobu, opět pod organizačním velením FCB   ***