SRAZ FORD CLUBU LIBEŇ 2006


Místo a datum konání: vojenský prostor Ralsko, 2. - 4.6.2006
Šéf srazu: 
Brko & comp.       


Letošní Ralsko se odehrávalo podle obvyklého a léty osvědčeného scénáře. Brněnská klika tentokrát vypravila 5 vozů a všichni jsme dorazili už v pátek večer, aby odměna za ujetých 290 kilometrů byla co nejdelší. Jela s námi i Raňajka, která dorazila vlakem z Blavy. Zatímco pivo teklo proudem a panímáma Brkalová podávala ligovej gulášek, rtuť teploměru padala prudce dolů, takže jsem vytáhl z tašky zimní doplňky. Předloňská jinovatka ve stanu mě už poučila :-)

O to příjemnější bylo sobotní ranní stávání, když jsme naznali, že svítí sluníčko a je vymetená obloha. Krásné a teplé počasí vydrželo celý den, takže se závodilo, blblo a pařilo, aniž by někdo drkotal zubama. Ležení jsme měli naproti partičce Sobro, kteří měli nataženou aparaturu a hráli samý kvalitní vály, za což je dodatečně chválím.

Letos přibylo pár domečků, jedna libová Gráňa, která byla jak nová, Zajda u své Mk1 zahodil zadní dveře, pekelně rychlé Turbo Honzy Hejdy, Skřítkův Consul Capri, Jirkova stříbrná Tina GT, atd. Úplně mě ale odboural Láďa Fiala, kterej svůj Transit přestavěl na raketoplán a půlka auta se teď dá otevřít obřími křídlovými dveřmi.....Láďa se každoročně vytasí s majstrštykem :-)

Po obědě táta Kloubec vytáhl láhev elektrické tekutiny, která po vyprázdnění hibernovala Kozlotoma na 5 hodin. I my jsme si zalenivěli a na odpoledním sluníčku si zdřímli. Bylo to takový pohodový nicnedělání, znáte to.

V podvečer jsme si pod přístřeškem debužírovali, mezitím se spustila projekce na plátno, takže když jsme si šli pro pivo, už jsme tam zůstali a s Honzou Vachutkou si zazpívali "Stripped" a "Enjoy the Silence" od Depešáků. Pak jsme se přesunuli do našeho ležení a zablbli si u Toy Dolls.

Ve tři ráno nás nechutná kosa zahnala do stanů a nedělní podmračená obloha nevěstila nic dobrého, takže jsme se pustili do balení a kolem oběda vyrazili na Brno.

Takže za Fordever děkuju Brkovi za kvalitní srázek.

kuba


Koukněte na další fotky:


další soubor fotek najdete na adrese:

http://emyl.nawebu.info/fotky_fordu/ford_sraz_ralsko_2006/