S P E C I Á L N Í  K L U B O V Á  N A B Í D K A

Nabídka platí stále, dokud nebude pozměněna či smazána. Aktualizace: 29.11.2017


S P E C I Á L N Í   N A B Í D K A - F O R D  C A P R I

* CAPRI Mk3 - kvalitní laminátové reprodukce krycího plata do kufru. Oproti originálu z lisovaného papíru má laminát velkou výhodu mnohem větší pevnosti a životnosti. Z původního plata se použijí jen montážní prvky, zadní těsnicí guma a (z lepších verzí) koberečkové výplně. Plato je k dostání v černé, šedé, či hnědé barvě, takže si je můžete barevně sladit s interiérem vozu.

 

 

* CAPRI Mk1b/Mk2/Mk3 - pokud si šlechtíte interiér, můžete využít také nabídku karbonových krytů na přístrojový panel. Je to opravdu karbon, žádný plast s nástřikem á la karbon. Montáž je jednoduchá - sloupnete plastový-gumový horní kryt z palubovky a nahradíte jej karbonovým krytem. Pokud máte ošklivě vyřezanou palubovku v místě rádia, můžete díru zaslepit a rádio umístit třeba místo popelníku. Karbonový kryt se dá jednoduše upravit i pro rádio v původním umístění na palubovce. Fotil jsem s bleskem, tak se karbonová vlákna "rozsvítila", ve skutečnosti je to více decentní. Tento kryt je ruční prací a každý kus je de facto originál.

Výše uvedené vyrábí Jindra INDRA, telefon 602 405 581. Mnozí jej znáte ze srazů Fordeveru.

Jindrovou prací byla také úprava, montáž a lakování originálních laminátů X-PACK na mém Capri a kompletní práce na Karlově okruhovém speciálu. Pokud máte tedy zájem o rozšíření karoserie Vašeho Fordu laminátovými nástavbami, je Jindra zárukou kvalitně odvedené práce a Vaší spokojenosti - osobní zkušenost.